Požičovňa vozidiel

Ponuka prívesných vozíkov

Evidencia vozidiel

Prevozné značky

Financovanie vozidiel

Dovoz vozidiel

Poistenie Online

Ponuka vozidiel

Kontakt

Požičovňa prívesných vozíkov

Servis prívesných vozíkov

Overené vozidlá
Kvalitný servis
Komplexné služby

Po - Pi
9:00 - 17:00

 Sobota
8:00 - 12:00

Telefón:
0910 911 150

0903 754 828

0903 453 680

Dovoz vozidiel

Tak ako v mnohých iných oblastiach využívame služby profesionálnych poradcov a agentúr, ktorí svojimi dlhoročnými skúsenosťami a praxou disponujú kompletnými informáciami a prehľadom ponuky, tak aj my poskytujeme kompletné služby súvisiace s dovozom automobilov a ďalších činností s tým spojených.


Pred samotným dovozom vozidiel je potrebné spísať so zákazníkom podrobnú  objednávku, kde sa uvedú kontaktné údaje o objednávateľovi a taktiež všetky požiadavky na objednávané vozidlo, čiže typ auta, rok výroby, maximálny počet km, farba, výbava... Tieto Vaše požiadavky sú pre nás záväzné a bez Vášho súhlasu nemenné. K zabezpečeniu požadovaného vozidla je potrebné následne zloženie zálohy /spravidla 30% z kúpnej ceny automobilu/ prevodom na náš účet, pripadne v hotovosti. Po zložení zálohy sa objednávka stáva záväznou.


Výber vozidla prebieha z aktuálnej ponuky a z našich vlastných zdrojov. Každé vozidlo osobne preverujeme a testujeme. Vozidlo musí spĺňať všetky Vaše požiadavky a naše prísne kritériá, to znamená - nebúrané, zachovalé, skutočné km sú pre nás absolútnou samozrejmosťou. Ak všetkým požiadavkám vozidlo vyhovuje informujeme Vás o zistenom stave telefonicky ,prípadne formou MMS s podrobným popisom a fotkami. Na základe týchto informácií, ktoré Vám priamo od vozidla poskytneme si odsúhlasíte samotnú kúpu vozidla. Za nami poskytnutými informáciami si stojíme a preto sa po dovoze vozidla na Slovensko nestávajú „prekvapenia“ a následné problémy, či už z jednej alebo druhej strany. Po odsúhlasení kúpy z Vašej strany, vozidlo vyplatíme a dovezieme.


Cena je pre Vás konečná. V tejto cene je zahrnutý kompletný balík služieb:

- Vybavenie a zabezpečenie prevozných poistených značiek platných v celej EÚ

- Dovoz vozidla prepravnou spoločnosťou

- Poistenie vozidla pri preprave

- Kontrola Originality + všetky úkony potrebné k prihláseniu vozidla

- Vybavenie Technického preukazu s odhláškou na Vás

- Umytie, vyčistenie a odovzdanie vozidla priamo Vám

- K preberaniu vozidla si môžete prizvať odborníka prípadne môžeme zájsť s autom do servisu podľa Vášho výberu.


Na všetky ďalšie otázky ohľadne dovozu a ponuky nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.


"Riziko kúpy vozidla od pochybných autobazárov či súkromných osôb cez našu spoločnosť je oproti individuálnemu dovozu nulové. Nemecká preslávená kvalita a servis, bohatá ponuka a profesionalita nemeckých dodávateľov sú zárukou spokojnosti našich klientov. Klient je pre nás na prvom mieste, a preto sa snažíme čo najlepšie vyhovieť jeho individuálnym požiadavkám. Spokojnosť každého klienta je zrkadlom našej serióznej a spoľahlivej práce."


Výhody dovozu:

Zverte vaše peniaze a sny do rúk profesionálom. Naša dlhoročná tradícia a odborné skúsenosti na európskom trhu s vozidlami nám umožňujú vyhovieť aj tým najnáročnejším klientom. Ponúkame bohatý výber v strednej a luxusnej triede vozidiel väčšiny svetových značiek. S dennou aktualizáciou databázy automobilov priamo od výrobcov, distribútorov a lízingových spoločností máte možnosť toho najvýhodnejšieho a najkvalitnejšieho výberu. Slovensko nenapĺňa dovozné kóty vyspelejších štátov EÚ, z toho dôvodu sú jej skladové kapacity vozidiel značne obmedzené. A fakt, že klient musí na voz čakať neprimerane dlhú dobu (niekoľko mesiacov) je nepríjemnou realitou. Pri našom 24 hodinovom monitoringu ponúk z Nemecka sa podmienky dodania pri odbere vozidla znížili na minimum. Vozidlo vo výbave požadovanej klientom je možné odobrať do 10 pracovných dní na Slovenských ŠPZ.


Ako to funguje:

Na základe podrobnej špecifikácie, ktorú zadáte s údajmi o požadovanom vozidle vieme, o aké vozidlo máte záujem. Postup je nasledujúci - podľa Vašich požiadaviek na typ, farbu, výbavu a iné detaily Vám budú zaslané ponuky na daný automobil. V momente keď sa rozhodnete pre konkrétne vozidlo, naša spoločnosť overuje všetky informácie o vozidle podľa VIN čísla vozidla. Vzápätí voz rezervujeme objednávkovú zmluvu. Túto zmluvu je potrebné pozorne prečítať, vyplniť a podpísať. Po prehodnotení a zvážení ponuky sa dohodneme na konečnom riešení. Pravdepodobný termín dovozu vozidla do Slovenskej republiky budete vedieť už pri objednávaní. Po zaplatení zálohy v dohodnutej výške (spravidla 10% na účet alebo do notárskeho depozitu), sa stáva objednávka záväznou. Po dovoze automobilu na Slovensko vybavíme všetky potrebné formality až na prihlásenie na ŠPZ. Po zaplatení zvyšnej sumy vozidla na účet spoločnosti alebo leasingových spoločností si môžete auto odviezť ostáva vám už len zaplatiť zákonné poistenie. Vieme Vám zabezpečiť aj predĺženú záruku za výhodných podmienok až do 7 rokov od prvého dňa výroby.

MP KREDIT s.r.o.
Železničná ul.(oproti Bille)
911 01 Trenčín

0910 911 150 - Predaj automobilov
0903 754 828 - Dovoz automobilov na objednávku
0903 453 680 - Finančné a úverové poradenstvo

info@autobazarmptop.sk

Copyright © 2016 autobazarmptop.sk. Všetky práva vyhradené.